OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY W KONKURSACH I ZAWODACH SPORTOWYCH
JĘZYK POLSKI
1.Małopolski Konkurs Humanistyczny
Finaliści: Weronika Lofek 6b, Weronika Kulczycka 6b
2.VI Gminne Dyktando Ortograficzne „ O długopis Przewodniczącego Rady Miasta”
- IV miejsce indywidualnie Weronika Lofek
- II miejsce grupowo: Weronika Lofek, Weronika Kulczycka, Paulina Giermek, Szymon Moździerz
3. Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania
Finalista: Paulina Giermek
4.Gminny Przegląd Konkursu Twórczości Artystycznej
Laureat: Paulina Giermek
5. Gminne Święto Wiosny- konkurs recytatorski
Daria Koziołek, Natalia Łabuz
Finaliści: Weronika Lofek 6b, Weronika Kulczycka 6b
2.VI Gminne Dyktando Ortograficzne „ O długopis Przewodniczącego Rady Miasta”
- IV miejsce indywidualnie Weronika Lofek
- II miejsce grupowo: Weronika Lofek, Weronika Kulczycka, Paulina Giermek, Szymon Moździerz
3. Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania
Finalista: Paulina Giermek
4.Gminny Przegląd Konkursu Twórczości Artystycznej
Laureat: Paulina Giermek
5. Gminne Święto Wiosny- konkurs recytatorski
Daria Koziołek, Natalia Łabuz
HISTORIA
1. Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy Żołnierza i dzieje oręża polskiego”
Finaliści: Jan Chrapek
1. Powiatowy Konkurs Historyczny „Dla przeszłych i przyszłych pokoleń” Pt. „Zabytki sakralne ziemi chrzanowskiej”
II miejsce Weronika Kulczycka
Finaliści: Jan Chrapek
1. Powiatowy Konkurs Historyczny „Dla przeszłych i przyszłych pokoleń” Pt. „Zabytki sakralne ziemi chrzanowskiej”
II miejsce Weronika Kulczycka
MATEMATYKA
1. Wyróżnienie w Międzynarodowym konkursie Matematycznym „Kangur” dla:
Kacper Myćka, Zofia Żak
2. Wynik bardzo dobry Szymon Moździerz w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”
3. Wyróżnienie w Międzynarodowym konkursie Matematycznym „Kangur” dla: Jakub Fijołek
Kacper Myćka, Zofia Żak
2. Wynik bardzo dobry Szymon Moździerz w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”
3. Wyróżnienie w Międzynarodowym konkursie Matematycznym „Kangur” dla: Jakub Fijołek
JĘZYK NIEMIECKI
1. Szkolny konkurs na kalendarz adwentowy „ Advendskalender”
- I miejsce Aleksandra Surowiec
- II miejsce Katarzyna Zielińska
- III miejsce Klaudia Jasieczko
2. Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Sprachdoktor 2013
III miejsce w województwie 71 w kraju Katarzyna Zielińska
VI miejsce w województwie 99 w kraju Aleksandra Surowiec
VIII miejsce w województwie 127 kraju Artur Gołębiewski i Patrycja Kędziora
3. XX Wojewódzki Przegląd- Konkurs „Bliżej Świata”- I miejsce dla szkoły podstawowej i Puchar Wojewody
- I miejsce Aleksandra Surowiec
- II miejsce Katarzyna Zielińska
- III miejsce Klaudia Jasieczko
2. Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Sprachdoktor 2013
III miejsce w województwie 71 w kraju Katarzyna Zielińska
VI miejsce w województwie 99 w kraju Aleksandra Surowiec
VIII miejsce w województwie 127 kraju Artur Gołębiewski i Patrycja Kędziora
3. XX Wojewódzki Przegląd- Konkurs „Bliżej Świata”- I miejsce dla szkoły podstawowej i Puchar Wojewody
JĘZYK ANGIELSKI
1. Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego „Olimpus”
23 miejsce Michał Zaczek
27 miejsce Mikołaj Porwit
29 miejsce Anna Lidyt
33 miejsce Aleksandra Marchewka
26 miejsce Zofia Żak
44 miejsce Aleksandra Piwowarczyk
22 miejsce Weronika Lofek
24 miejsce Monika Widawska
26 miejsce Krzysztof Wójcik
30 miejsce Katarzyna Kuternak
36 miejsce Julia Wróblewska
37 miejsce Paulina Giermek Weronika Kulczycka
39 miejsce Kacper Kołodziejczak
46 miejsce Aleksandra Piegza
2. Wyróżnienie w VIII Powiatowym Konkursie o puchar Rudolfa
Jakub Siodłak i Piotr Wyżlic
3. Wyróżnienie w VIII Powiatowym Konkursie o puchar Rudolfa
Paulina Giermek
23 miejsce Michał Zaczek
27 miejsce Mikołaj Porwit
29 miejsce Anna Lidyt
33 miejsce Aleksandra Marchewka
26 miejsce Zofia Żak
44 miejsce Aleksandra Piwowarczyk
22 miejsce Weronika Lofek
24 miejsce Monika Widawska
26 miejsce Krzysztof Wójcik
30 miejsce Katarzyna Kuternak
36 miejsce Julia Wróblewska
37 miejsce Paulina Giermek Weronika Kulczycka
39 miejsce Kacper Kołodziejczak
46 miejsce Aleksandra Piegza
2. Wyróżnienie w VIII Powiatowym Konkursie o puchar Rudolfa
Jakub Siodłak i Piotr Wyżlic
3. Wyróżnienie w VIII Powiatowym Konkursie o puchar Rudolfa
Paulina Giermek
PRZEDMIOTY ARTYSTYCZNE
1.Wyróżnienie w V Gminnym Konkursie Piosenki Legionowej
WYCHOWANIE FIZYCZNE
- III m w piłce nożnej chłopców na szczeblu miejsko- gminnym
- II m w piłce koszykowej chłopców na szczeblu miejsko- gminnym
- II m w piłce koszykowej dziewcząt na szczeblu miejsko- gminnym
- II m w sztafecie pływackiej dziewcząt 80x50m na miejsko- gminnym
- II m w sztafecie pływackiej chłopców 80x50m na miejsko- gminnym
- III m w Grach i zabawach na szczeblu wojewódzkim
- 43 m na finałach wojewódzkich w biegach przełajowych Jakub Kawala
- 28 m na finałach wojewódzkich w biegach przełajowych Agnieszka Gałaś
- III m Julia Wróblewska w międzygminnych igrzyskach w pływaniu stylem dowolnym
- IV m Jagoda Rejman w międzygminnych igrzyskach w pływaniu stylem klasycznym
- IV m Zuzanna Kulig w międzygminnych igrzyskach w pływaniu stylem grzbietowym
- III m Gerard Kapcia w międzygminnych igrzyskach w pływaniu stylem dowolnym
- XIV m w finale wojewódzkim w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
- I m w czwórboju lekkoatletycznym na szczeblu powiatu
- VI m czwórboju lekkoatletycznym na szczeblu rejonu
- II m w piłce siatkowej dziewcząt na szczeblu miejskim klas V
- II m w piłce ręcznej chłopców na szczeblu miejskim klas V
- I m w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt na szczeblu miejskim
- V m sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt na szczeblu powiatu
- III m w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt na szczeblu powiatu
- III m w piłce siatkowej dziewcząt na szczeblu miejskim
- II m w piłce siatkowej chłopców na szczeblu miejskim
- III m w piłce koszykowej dziewcząt na szczeblu miejskim
- III m w piłce nożnej chłopców na szczeblu miejskim
ŚWIETLICA I BIBLIOTEKA
1. Konkurs „Ekonomia społeczna w mojej okolicy” organizowany przez WSPiM Chrzanów 8 wyróżnień
2. Wyróżnienie Jakub Siodłak w Powiatowym konkursie „Zachowaj trzeźwy umysł”
3. Konkurs parafialny „Kościół to dom boży budowany miłością”:
I miejsce Aleksandra Marchewka
II miejsce Anna Langwerska i Julita Łyszczarz
Wyróżnienie Szymon Bujak
4. I miejsce w konkursie plastycznym „Światowy Dzień Pluszowego Misia” – Nikola Gzyl
5. I miejsce Eunika Tumidajska w szkolnym konkursie „Kartka bożonarodzeniowa”
6. I miejsce Aleksandra Marchewka projekt podusi do książki „Zasypiania na każdy dzień”
7. I miejsce Anna Fidyt w konkursie literackim „Mój czworonożny przyjaciel”
8. I Gimnazjalny Konkurs Literacko- Plastyczny „Zapomniana książka – ocalić od zapomnienia 12 nagrodzonych uczniów
9. Noc z książkami „Akademia Pana Kleksa” – nagrodzonych 18 uczniów
10. I miejsce Nikola Gzyl w Powiatowym konkursie „Oszczędzanie jest cool”
11. Profilaktyczny Konkurs gminny – „Logo na koszulkę” laureat: Emilka Okas
12. Powiatowy Konkurs Plastyczny- „Mój ulubiony bohater”
wyróżnienie Kalina Kopyto, Piotr Sawka,Martyna Jakubiak, Maciej Domański, Hanna Chrzan, Jakub Kicka, Marcin Urbański, Bartosz Gwizdała
13. Gminny konkurs plastyczny „Moje ulubione miejsce w Chrzanowie”
II miejsce Aleksandra Marchewka
Wyróżnienie: Jakub Gzyl, Klaudia Bogusz, Jakub Siodłak, Katarzyna Zielińska, Szymon Gałaś
14.Powiatowy Konkurs plastyczny „Rok Ireny Jurgielewiczowej”
I miejsce Mateusz Ceglarz wyróżnienie Magdalena Jarczyk
15. Ogólnopolski Konkurs Poetycki” Bez granic”
Wyróżnienie promocyjne Natalia Dębska i Antonina Guzik
16. Gminny Konkurs Profilaktyki Uzależnień „ Zdrowie najwyższą wartością – stop używkom”
Laureaci: Nikola Gzyl , Paulina Giermek, Jadwiga Oleksy, Artur Gołębiowski, Emilia Okas, Anna Fidyt
OSIĄGNIĘCIA KLAS I-III
1. I miejsce w czytelnictwie dla klasy
2. I miejsce Martyna Gałaś w Finale Mikołajkowym Konkursu Piosenki”
3.Wyróżnienie w konkursie literackim „Mój czworonożny przyjaciel” Martyna Suchecka
4.Wyróżnienie w konkursie plastycznym „Światowy Dzień Pluszowego Misia” – Piotr Gałaś
4. III miejsce w powiatowym konkursie gier i zabaw klas trzecich
5.I miejsce w konkursie plastycznym „Światowy Dzień Pluszowego Misia” – Marcin Urbański
6. Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania
II miejsce Michał Tomasik
II miejsce Wiktoria Gucik
Wyróżnienie: Szymon Bujak, Zuzanna Kulig
7. XV Gminny konkurs Recytatorski „ Z wierszem w marzeń świat”
III miejsce Szymon Bujak
II miejsce Szymon Szmurło
wyróżnienie Oliwia Szach, Weronika Urbańska
8. Międzyszkolny konkurs Gry i zabawy szkolne I miejsce dla klas pierwszych, drugich i trzecich
9. Szkolny konkurs piosenki angielskiej You can sing
I miejsce Julia Wróblewska, Julia Pączek, Natalia Giermek
II miejsce Mateusz Kania
III miejsce Zofia Siodłak, Oliwia Szach
10. Powiatowy Festiwal Młodzieży Szkolnej Kategoria teatr –II miejsce 1b i 2b
11. Powiatowy Festiwal Młodzieży Szkolnej Kategoria muzyka –I miejsce Martyna Gałaś
12. XXI Przegląd Teatrzyków Dziecięcych w Krakowie – wyróżnienie dla klasy 1b i 2b
13. Ogólnopolski konkurs języka angielskiego „Olimpusek”
Laureat Julia Pączek: 12 miejsce
14. Czytelnictwo I miejsce indywidualnie Jessica De Cambio
15. IX Wojewódzki Konkurs Recytatorski dla Najmłodszych „Entliczek – Pentliczek 2013 III miejsce Dawid Talowski
16. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Kangur”
wyróżnienie Dawid Talowski, Mateusz Popowicz, Michał Lingar
17. Konkurs Piosenki pod patronatem Anny Dymnej finalistka Martyna Gałaś
18. I Powiatowy Kokurs Piosenki Angielskiej „ Littre Tunes” I miejsce Natalia Giermek
19. Szkolny konkurs plastyczny Pt. „Nowa przygoda Koziołka Matołka.”
I miejsce Martyna Jakubiak, Oliwia Szach, Miłosz Rutkowski
II miejsce Ada Wiecheć, Mateusz Popowicz, Natalia Giermek
III miejsce Aleksander Bogusz, Zuzanna Kulig
20. Ortografia
Jakub Bąk wicemistrz orografii 1-3