OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2013/2014
JĘZYK POLSKI
1.VII Gminne Dyktando Ortograficzne „ O długopis Przewodniczącego Rady Miasta” III miejsce drużynowo
2. Wyróżnienie Alicja Majcherczyk 6a w V Powiatowym Dyktandzie Ortograficznym
3. Wyróżnienie Wojciech Tlałka 4b, Piotr Turek 4b w I Powiatowym Konkursie Historyczno – Literackim „Przeżyłem(am) tu wiele lat”
4.II miejsce Natalia Łabuz 6b etap gminny w Powiatowym Konkursie Recytatorskim uczniów szkół podstawowych
5. I miejsce kategoria – teatr w XIII Gminnym Konkursie Profilaktycznym
6. Laureat Klaudia Bogusz – tekst literacki XIII Gminnym Konkursie Profilaktycznym
HISTORIA
1. 25 miejsce w kraju Klaudia Bogusz 6b w Ogólnopolskiej Olimpiadzie wiedzy o Janie Pawle II
MATEMATYKA
1.Wynik bardzo dobry Zofia Żak 6a w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Alfik Matematyczny”
2. Laureatka Zofia Żak 6a XII Mistrzostw Polski w Grach Matematycznych i Logicznych
3.Wyróżnienie Michał Zaczyk 5b w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”
JĘZYK NIEMIECKI
1. Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2013
I miejsce w województwie 95 w kraju Natalia Dębska 6b
VII miejsce w województwie 102 w kraju Patrycja Kędziora 5a
JĘZYK ANGIELSKI
1. Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego „Olimpus”
I semestr
26 miejsce Julia Moździerz
26 miejsce Amelia Bolisęga
26 miejsce Zuzanna Kania
39 miejsce Piotr Turek
II semestr
23 miejsce Zuzanna Kania
23 miejsce Miłosz Rutkowski
26 miejsce Amelia Bolisęga
29 miejsce Julia Moździerz
34miejsce Zuzanna Kulig
38 miejsce Piotr Gałaś
I semestr
22 miejsce Mikołaj Porwit
29 miejsce Michał Zaczek
31 miejsce Jakub Siodłak
37 miejsce Nikodem Idzik
II semestr
13 miejsce Anna Lidyt - LAUREAT
19 miejsce Mikołaj Porwit
27 miejsce Michał Zaczek
25 miejsce Jakub Siodłak
36 miejsce Igor Sawera
39 miejsce Nikodem Idzik
2. Wyróżnienie w IX Powiatowym Konkursie o puchar Rudolfa
Natalia Giermek 4a Kamil Indyk 5b
3. Wyróżnienie w IX Powiatowym Konkursie o puchar Rudolfa
Alicja Majcherczyk 6a
4. 23 miejsce Zofia Żak Ogólnopolskiej Olimpiadzie z języka angielskiego „Olimpus”
PRZEDMIOTY ARTYSTYCZNE
1. III miejsce Natalia Giermek 4a w XII Gminnym Konkursie Kolęd , Pastorałek i Piosenki Zimowej
2. Wyróżnienie Natalia Giermek 4a w Przeglądzie Form Muzycznych w I Powiatowym Przeglądzie Zespołów Artystycznych 2014
3.I miejsce Amelia Bolisęga 4b w Gminnym Konkursie Plastycznym „Dzieci i młodzież kontra nałogi”
ŚWIETLICA I BIBLIOTEKA
1. II miejsce Kamila Okas 2a w Regionalnym Konkursie Profilaktycznym „Bezpiecznie, zdrowo i oszczędnie”
2. Wyróżnienie Dominika Treśka 3a w Powiatowym Konkursie Plastycznym- „Ilustracja do książki J. Olech Pompon w rodzinie Fisiów”
3. I miejsce drużyna klasy 4a – Gminny Konkurs- „Gra uliczna Przygody Pchły Szachrajki”
4. I miejsce Nikola Gzyl, II miejsce Aleksandra Marchewka, wyróżnienia Marcin Urbański i Zuzanna Pasek 4b i Maciej Domański 3a w Gminnym Konkursie Plastycznym „Przez łąki, pola, ulice Chrzanowa”
5. Laureaci Maciej Domański 3a, Oliwia Szach 3a, Barbara Stawarz 1b w Osiedlowym konkursie plastycznym „Brzechwą malowanie”
OSIĄGNIĘCIA KLAS I-III
I semestr
1. Szkolny Konkurs Plastyczny „Baśń o Orle Białym”1 miejsce Szymon Bujak 2a
2. Wyróżnienie w VII Konkursie Pieśni Legionowej dla Oliwia Wróblewska 2a i Szymon Bujak 2a
3. Miejsce w pływaniu dla Tomasza Wróbla 3a Igrzyska Młodzieżowe na szczeblu gminnym.
4. 3 miejsce dla Zofii Kryg 3a w Gminnym Konkursie Ortograficznym klas1-3
5. 3 miejsce dla Jakuba Garwol 3a w Powiatowym Konkursie Religijnym pt. „ Pieśń św. Kingi”
6. 4 miejsce Jakub Robak 3b w Gminnym Konkursie Ortograficznym klas trzecich o pióro naczelnika wydziału oświaty w Chrzanowie
7. 1miejsce Weronika Bandyk 3b w IX Biegu Papieskim.
8. 3 miejsce Dawid Smółka 3b w IX Biegu Papieskim.
9. 1miejsce Anna Langwerska 3b w Konkursie Recytatorskim z okazji roku Juliana Tuwima.
10. 3 miejsce Szymon Szmurło 3b w Konkursie Recytatorskim z okazji roku Juliana Tuwima.
11. Wyróżnienie Mateusz Kania 3b w Konkursie Recytatorskim z okazji roku Juliana Tuwima.
12. 1miejsce Anna Langwerska 3b w plastycznym konkursie „Mój wymarzony miś”
13. 3 miejsce Wiktoria Romańska 3b plastycznym konkursie „Mój wymarzony miś”
14. 3miejsce Aleksander Bogusz 3b w turnieju piłki nożnej.
II semestr
1. I miejsce język angielski w Wojewódzkim Konkursie „Bliżej Świata” – Puchar Kuratora Oświaty
2. Wyróżnienie Julia Pączek 2b w II Powiatowym Konkursie Piosenki w Języku Angielskim „Littre tunes”
3. Wyróżnienie Tomasz Wróbel 3a, Dawid Talowski 3a w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur” 2014
4. Wyróżnienie Mateusz Popowicz 3b w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur” 2014
5. I miejsce (najwyższy wynik w szkole) Mateusz Popowicz 3b w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Alfik matematyczny” 2014
6. I miejsce w Powiatowym 29 Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej- zespół teatralny „Kropeczki”. Udział w prezentacji 26 najlepszych zespołów teatralnych Małopolski – Nowy Sącz.
7. II miejsce Ewelina Dyba 2b w Międzyszkolnym Konkursie Logopedycznym „Łamańce językowe”
8. II miejsce Wiktoria Guzik 2b w Szkolnym konkursie twórczości J. Tuwima.
9. Wyróżnienie Hanna Robak 1b,Norbert Jamrozik 1b w Międzyszkolnym Konkursie Logopedycznym „Łamańce językowe”
10. Wyróżnienie Mateusz Koziar 1b w Gminnym recytatorskim konkursie „Gminne Święto Wiosny”- „Dobre wychowanie wierszem”
11. II miejsce Filip Pyrek 1b w konkursie plastycznym „Jan Paweł II święty uśmiechnięty”
ZAWODY SPORTOWE
1. IV miejsce w mini piłce koszykowej dziewcząt na szczeblu gminnym.
2. III miejsce w mini piłce koszykowej chłopców na szczeblu gminnym.
3. II miejsce w mini piłce siatkowej dziewcząt na szczeblu gminnym.
4. III miejsce w mini piłce siatkowej chłopców na szczeblu gminnym.
5. III miejsce w mini piłce nożnej chłopców na szczeblu gminnym.
6. III miejsce w mini piłce nożnej dziewcząt na szczeblu gminnym.
7. III miejsce w mini piłce ręcznej chłopców na szczeblu gminnym.
8. III miejsce w mini piłce ręcznej dziewcząt na szczeblu gminnym.
9. VI miejsce w biegu przełajowym na szczeblu gminnym, III miejsce w biegu przełajowym na szczeblu powiatowym, udział w finałach wojewódzkich Jagoda Rejman
10. III miejsce w indywidualnych zawodach pływackich w stylu klasycznym na szczeblu gminnym Jagoda Rejman.
1.VII Gminne Dyktando Ortograficzne „ O długopis Przewodniczącego Rady Miasta” III miejsce drużynowo
2. Wyróżnienie Alicja Majcherczyk 6a w V Powiatowym Dyktandzie Ortograficznym
3. Wyróżnienie Wojciech Tlałka 4b, Piotr Turek 4b w I Powiatowym Konkursie Historyczno – Literackim „Przeżyłem(am) tu wiele lat”
4.II miejsce Natalia Łabuz 6b etap gminny w Powiatowym Konkursie Recytatorskim uczniów szkół podstawowych
5. I miejsce kategoria – teatr w XIII Gminnym Konkursie Profilaktycznym
6. Laureat Klaudia Bogusz – tekst literacki XIII Gminnym Konkursie Profilaktycznym
HISTORIA
1. 25 miejsce w kraju Klaudia Bogusz 6b w Ogólnopolskiej Olimpiadzie wiedzy o Janie Pawle II
MATEMATYKA
1.Wynik bardzo dobry Zofia Żak 6a w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Alfik Matematyczny”
2. Laureatka Zofia Żak 6a XII Mistrzostw Polski w Grach Matematycznych i Logicznych
3.Wyróżnienie Michał Zaczyk 5b w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”
JĘZYK NIEMIECKI
1. Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund 2013
I miejsce w województwie 95 w kraju Natalia Dębska 6b
VII miejsce w województwie 102 w kraju Patrycja Kędziora 5a
JĘZYK ANGIELSKI
1. Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego „Olimpus”
I semestr
26 miejsce Julia Moździerz
26 miejsce Amelia Bolisęga
26 miejsce Zuzanna Kania
39 miejsce Piotr Turek
II semestr
23 miejsce Zuzanna Kania
23 miejsce Miłosz Rutkowski
26 miejsce Amelia Bolisęga
29 miejsce Julia Moździerz
34miejsce Zuzanna Kulig
38 miejsce Piotr Gałaś
I semestr
22 miejsce Mikołaj Porwit
29 miejsce Michał Zaczek
31 miejsce Jakub Siodłak
37 miejsce Nikodem Idzik
II semestr
13 miejsce Anna Lidyt - LAUREAT
19 miejsce Mikołaj Porwit
27 miejsce Michał Zaczek
25 miejsce Jakub Siodłak
36 miejsce Igor Sawera
39 miejsce Nikodem Idzik
2. Wyróżnienie w IX Powiatowym Konkursie o puchar Rudolfa
Natalia Giermek 4a Kamil Indyk 5b
3. Wyróżnienie w IX Powiatowym Konkursie o puchar Rudolfa
Alicja Majcherczyk 6a
4. 23 miejsce Zofia Żak Ogólnopolskiej Olimpiadzie z języka angielskiego „Olimpus”
PRZEDMIOTY ARTYSTYCZNE
1. III miejsce Natalia Giermek 4a w XII Gminnym Konkursie Kolęd , Pastorałek i Piosenki Zimowej
2. Wyróżnienie Natalia Giermek 4a w Przeglądzie Form Muzycznych w I Powiatowym Przeglądzie Zespołów Artystycznych 2014
3.I miejsce Amelia Bolisęga 4b w Gminnym Konkursie Plastycznym „Dzieci i młodzież kontra nałogi”
ŚWIETLICA I BIBLIOTEKA
1. II miejsce Kamila Okas 2a w Regionalnym Konkursie Profilaktycznym „Bezpiecznie, zdrowo i oszczędnie”
2. Wyróżnienie Dominika Treśka 3a w Powiatowym Konkursie Plastycznym- „Ilustracja do książki J. Olech Pompon w rodzinie Fisiów”
3. I miejsce drużyna klasy 4a – Gminny Konkurs- „Gra uliczna Przygody Pchły Szachrajki”
4. I miejsce Nikola Gzyl, II miejsce Aleksandra Marchewka, wyróżnienia Marcin Urbański i Zuzanna Pasek 4b i Maciej Domański 3a w Gminnym Konkursie Plastycznym „Przez łąki, pola, ulice Chrzanowa”
5. Laureaci Maciej Domański 3a, Oliwia Szach 3a, Barbara Stawarz 1b w Osiedlowym konkursie plastycznym „Brzechwą malowanie”
OSIĄGNIĘCIA KLAS I-III
I semestr
1. Szkolny Konkurs Plastyczny „Baśń o Orle Białym”1 miejsce Szymon Bujak 2a
2. Wyróżnienie w VII Konkursie Pieśni Legionowej dla Oliwia Wróblewska 2a i Szymon Bujak 2a
3. Miejsce w pływaniu dla Tomasza Wróbla 3a Igrzyska Młodzieżowe na szczeblu gminnym.
4. 3 miejsce dla Zofii Kryg 3a w Gminnym Konkursie Ortograficznym klas1-3
5. 3 miejsce dla Jakuba Garwol 3a w Powiatowym Konkursie Religijnym pt. „ Pieśń św. Kingi”
6. 4 miejsce Jakub Robak 3b w Gminnym Konkursie Ortograficznym klas trzecich o pióro naczelnika wydziału oświaty w Chrzanowie
7. 1miejsce Weronika Bandyk 3b w IX Biegu Papieskim.
8. 3 miejsce Dawid Smółka 3b w IX Biegu Papieskim.
9. 1miejsce Anna Langwerska 3b w Konkursie Recytatorskim z okazji roku Juliana Tuwima.
10. 3 miejsce Szymon Szmurło 3b w Konkursie Recytatorskim z okazji roku Juliana Tuwima.
11. Wyróżnienie Mateusz Kania 3b w Konkursie Recytatorskim z okazji roku Juliana Tuwima.
12. 1miejsce Anna Langwerska 3b w plastycznym konkursie „Mój wymarzony miś”
13. 3 miejsce Wiktoria Romańska 3b plastycznym konkursie „Mój wymarzony miś”
14. 3miejsce Aleksander Bogusz 3b w turnieju piłki nożnej.
II semestr
1. I miejsce język angielski w Wojewódzkim Konkursie „Bliżej Świata” – Puchar Kuratora Oświaty
2. Wyróżnienie Julia Pączek 2b w II Powiatowym Konkursie Piosenki w Języku Angielskim „Littre tunes”
3. Wyróżnienie Tomasz Wróbel 3a, Dawid Talowski 3a w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur” 2014
4. Wyróżnienie Mateusz Popowicz 3b w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur” 2014
5. I miejsce (najwyższy wynik w szkole) Mateusz Popowicz 3b w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Alfik matematyczny” 2014
6. I miejsce w Powiatowym 29 Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej- zespół teatralny „Kropeczki”. Udział w prezentacji 26 najlepszych zespołów teatralnych Małopolski – Nowy Sącz.
7. II miejsce Ewelina Dyba 2b w Międzyszkolnym Konkursie Logopedycznym „Łamańce językowe”
8. II miejsce Wiktoria Guzik 2b w Szkolnym konkursie twórczości J. Tuwima.
9. Wyróżnienie Hanna Robak 1b,Norbert Jamrozik 1b w Międzyszkolnym Konkursie Logopedycznym „Łamańce językowe”
10. Wyróżnienie Mateusz Koziar 1b w Gminnym recytatorskim konkursie „Gminne Święto Wiosny”- „Dobre wychowanie wierszem”
11. II miejsce Filip Pyrek 1b w konkursie plastycznym „Jan Paweł II święty uśmiechnięty”
ZAWODY SPORTOWE
1. IV miejsce w mini piłce koszykowej dziewcząt na szczeblu gminnym.
2. III miejsce w mini piłce koszykowej chłopców na szczeblu gminnym.
3. II miejsce w mini piłce siatkowej dziewcząt na szczeblu gminnym.
4. III miejsce w mini piłce siatkowej chłopców na szczeblu gminnym.
5. III miejsce w mini piłce nożnej chłopców na szczeblu gminnym.
6. III miejsce w mini piłce nożnej dziewcząt na szczeblu gminnym.
7. III miejsce w mini piłce ręcznej chłopców na szczeblu gminnym.
8. III miejsce w mini piłce ręcznej dziewcząt na szczeblu gminnym.
9. VI miejsce w biegu przełajowym na szczeblu gminnym, III miejsce w biegu przełajowym na szczeblu powiatowym, udział w finałach wojewódzkich Jagoda Rejman
10. III miejsce w indywidualnych zawodach pływackich w stylu klasycznym na szczeblu gminnym Jagoda Rejman.