KLASY I-III
Emilia Kołodziejczyk, Amelia Zelenkovas – Wyróżnienie w konkursie plastycznym „Maska Karnawałowa”.
Klasa IIIb – I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Bezpieczna Droga do Szkoły”.
Klasy trzecie – I miejsce w Grach i Zabawach Miejsko – Gminnych.
Szymon Maciejowski – II miejsce w Konkursie Powiatowym „Bezpieczeństwo Pożarowe w Domu”.
Zofia Bąk – wyróżnienie w II Gminnym Konkursie Pięknego Czytania.
Izabela Korzonek – III miejsce w Powiatowym Konkursie Logopedycznym „Łamańce Językowe”.
Klasa IIId – I miejsce w IV Powiatowym Przeglądzie Zespołów Artystycznych o Puchar Starosty Chrzanowskiego.
Klasa IIId – II miejsce w XXV Małopolskich Spotkaniach Teatrzyków Dziecięcych.
Aleksandra Wala, Adrian Chrząścik – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym „Abecadło”.
Adam Ćwiklicki, Kacper Celarek – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Plusik”.
Adam Ćwiklicki, Tymoteusz Nykiel, Izabela Korzonek, Wiktoria Sobieraj – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”.
JĘZYK POLSKI
Adrianna Wiecheć – finalistka Małopolskiego Konkursu Humanistycznego.
Ewelina Dyba – II miejsce w VIII Gminnych Spotkaniach Litearcko – Artystycznych „W poszukiwaniu drogi do Narnii”.
Magdalena Bocoń, Joanna Fidyt – wyróżnienie w VIII Gminych Spotkaniach Literacko – Artystycznych „W poszukiwaniu drogi do Narnii”.
JĘZYK ANGIELSKI
Natalia Greń, Jakub Sumera, Oliwia Wróblewska – laureaci II stopnia Ogólnopolskiego Konkursu Leksykalnego.
Kacper Laba, Aleksandra Moździerz, Julia Młodawska – laureaci II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie „Memory Master”.
Klasa IVa – III miejsce w XXIV Wojewódzkim Konkursie – Przeglądzie „Bliżej Świata”.
Klasa IIIc – I miejsce w XXIV Wojewódzkim Konkursie – Przeglądzie „Bliżej Świata”.
Klasa Vb – I miejsce w XXIV Wojewódzkim Konkursie – Przeglądzie „Bliżej Świata”.
Szkoła Podstawowa nr 10 w Chrzanowie – Puchar Kuratora Oświaty w XXIV Wojewódzkim Konkursie – Przeglądzie „Bliżej Świata”
MATEMATYKA
Kacper Laba, Natalia Gałaś, Mateusz Popowicz – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”.
WYCHOWANIE FIZYCZNE
I miejsce w mini – piłce nożnej chłopców – zawody miejsko – gminne.
I miejsce w mini – piłce siatkowej dziewcząt – zawody miejsko – gminne.
Hubert Wilczek - III miejsce w pływaniu indywidualnym stylem klasycznym – zawody miejsko – gminne.
II miejsce w mini – piłce koszykowej chłopców – zawody miejsko – gminne.
II miejsce w mini – piłce koszykowej dziewcząt - zawody miejsko – gminne.
II miejsce w mini – piłce ręcznej chłopców – zawody miejsko – gminne.
II miejsce w mini – piłce siatkowej chłopców – zawody miejsko – gminne.
II miejsce w zawodach powiatowych w piłce nożnej chłopców.
II miejsce w zawodach powiatowych w piłce siatkowej dziewcząt.
III miejsce w Gminnym Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt.
I miejsce w XXIII Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini – piłce nożnej dziewcząt.
I miejsce w XXIII Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini – piłce koszykowej chłopców.
I miejsce w XXIII Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini – piłce nożnej chłopców.
II miejsce w XXIII Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini – piłce siatkowej dziewcząt.
II miejsce w Sztafetowym Biegu Licznym w Hołdzie św. Janowi Pawłowi II.
PRZEDMIOTY ARTYSTYCZNE
Zespół wokalny Szkoły Podstawowej nr 10 – wyróżnienie II stopnia w Przeglądzie Form Muzycznych w ramach IV Powiatowego Przeglądu Zespołów Artystycznych.
Roman Bratek – laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Ocalić od zapomnienia o por. pil. Janinie Lewandowskiej i gen. pil. Stanisławie Skalskim” w kategorii modelarstwo.
Klasa Vb – wyróżnienie II stopnia w IV Powiatowym Przeglądzie Zespołów Artystycznych.
Ewelina Dyba, Jessica DeCambio – laureaci Gminnego Konkursu Profilaktycznego.
Emilia Kołodziejczyk, Amelia Zelenkovas – Wyróżnienie w konkursie plastycznym „Maska Karnawałowa”.
Klasa IIIb – I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Bezpieczna Droga do Szkoły”.
Klasy trzecie – I miejsce w Grach i Zabawach Miejsko – Gminnych.
Szymon Maciejowski – II miejsce w Konkursie Powiatowym „Bezpieczeństwo Pożarowe w Domu”.
Zofia Bąk – wyróżnienie w II Gminnym Konkursie Pięknego Czytania.
Izabela Korzonek – III miejsce w Powiatowym Konkursie Logopedycznym „Łamańce Językowe”.
Klasa IIId – I miejsce w IV Powiatowym Przeglądzie Zespołów Artystycznych o Puchar Starosty Chrzanowskiego.
Klasa IIId – II miejsce w XXV Małopolskich Spotkaniach Teatrzyków Dziecięcych.
Aleksandra Wala, Adrian Chrząścik – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym „Abecadło”.
Adam Ćwiklicki, Kacper Celarek – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Plusik”.
Adam Ćwiklicki, Tymoteusz Nykiel, Izabela Korzonek, Wiktoria Sobieraj – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”.
JĘZYK POLSKI
Adrianna Wiecheć – finalistka Małopolskiego Konkursu Humanistycznego.
Ewelina Dyba – II miejsce w VIII Gminnych Spotkaniach Litearcko – Artystycznych „W poszukiwaniu drogi do Narnii”.
Magdalena Bocoń, Joanna Fidyt – wyróżnienie w VIII Gminych Spotkaniach Literacko – Artystycznych „W poszukiwaniu drogi do Narnii”.
JĘZYK ANGIELSKI
Natalia Greń, Jakub Sumera, Oliwia Wróblewska – laureaci II stopnia Ogólnopolskiego Konkursu Leksykalnego.
Kacper Laba, Aleksandra Moździerz, Julia Młodawska – laureaci II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie „Memory Master”.
Klasa IVa – III miejsce w XXIV Wojewódzkim Konkursie – Przeglądzie „Bliżej Świata”.
Klasa IIIc – I miejsce w XXIV Wojewódzkim Konkursie – Przeglądzie „Bliżej Świata”.
Klasa Vb – I miejsce w XXIV Wojewódzkim Konkursie – Przeglądzie „Bliżej Świata”.
Szkoła Podstawowa nr 10 w Chrzanowie – Puchar Kuratora Oświaty w XXIV Wojewódzkim Konkursie – Przeglądzie „Bliżej Świata”
MATEMATYKA
Kacper Laba, Natalia Gałaś, Mateusz Popowicz – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”.
WYCHOWANIE FIZYCZNE
I miejsce w mini – piłce nożnej chłopców – zawody miejsko – gminne.
I miejsce w mini – piłce siatkowej dziewcząt – zawody miejsko – gminne.
Hubert Wilczek - III miejsce w pływaniu indywidualnym stylem klasycznym – zawody miejsko – gminne.
II miejsce w mini – piłce koszykowej chłopców – zawody miejsko – gminne.
II miejsce w mini – piłce koszykowej dziewcząt - zawody miejsko – gminne.
II miejsce w mini – piłce ręcznej chłopców – zawody miejsko – gminne.
II miejsce w mini – piłce siatkowej chłopców – zawody miejsko – gminne.
II miejsce w zawodach powiatowych w piłce nożnej chłopców.
II miejsce w zawodach powiatowych w piłce siatkowej dziewcząt.
III miejsce w Gminnym Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt.
I miejsce w XXIII Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini – piłce nożnej dziewcząt.
I miejsce w XXIII Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini – piłce koszykowej chłopców.
I miejsce w XXIII Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini – piłce nożnej chłopców.
II miejsce w XXIII Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini – piłce siatkowej dziewcząt.
II miejsce w Sztafetowym Biegu Licznym w Hołdzie św. Janowi Pawłowi II.
PRZEDMIOTY ARTYSTYCZNE
Zespół wokalny Szkoły Podstawowej nr 10 – wyróżnienie II stopnia w Przeglądzie Form Muzycznych w ramach IV Powiatowego Przeglądu Zespołów Artystycznych.
Roman Bratek – laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Ocalić od zapomnienia o por. pil. Janinie Lewandowskiej i gen. pil. Stanisławie Skalskim” w kategorii modelarstwo.
Klasa Vb – wyróżnienie II stopnia w IV Powiatowym Przeglądzie Zespołów Artystycznych.
Ewelina Dyba, Jessica DeCambio – laureaci Gminnego Konkursu Profilaktycznego.