JĘZYK POLSKI
1. III miejsce drużynowo w Gminnym Dyktandzie o długopis Przewodniczącego Rady Miasta
2. Wyróżnienie: Projekt „Szkoły dla miast”
HISTORIA
1.Powiatowy Konkurs Historyczny „Dla przeszłych i przyszłych lat – powiat chrzanowski pod okupacją niemiecką”:
Wyróżnienie: Joanna Ciołczyk 6a
MATEMATYKA
1.Miedzynarodowy Konkurs KANGUR Matematyczny:
Wyróżnienie: Dawid Talowski 4a, Mateusz Popowicz 4b
2.Międzynarodowy Konkurs KANGUR Matematyczny:
Wyróżnienie: Michał Miziołek 6b
JĘZYK NIEMIECKI
1.Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Deutschfreund 2014:
I miejsce w województwie 86 w kraju - Katarzyna Zielińska 6a
2.Wyróżnienie: Katarzyna Zielińska 6a, Aleksandra Surowiec 6a w Konkursie Powiatowym Piosenki Świątecznej o Puchar Rudolfa
3.II miejsce: XXII Przegląd – Konkurs „Bliżej Świata” - klasa 6a
JĘZYK ANGIELSKI
1.”Olimpus”-Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego:
Laureat: Aleksander Martyniak 4b
2.”Olimpusek” – Ogólnopolska Olimpiada z języka angielskiego:
Laureat: Oliwia Wróblewska 3a, Natalia Greń 2b
3. I miejsce: XXII Przegląd – Konkurs „Bliżej Świata” - klasa 3b
Puchar Małopolskiego Kuratora Oświaty dla Szkoły Podstawowej
4. Gminne Dyktando z języka angielskiego:
I miejsce: Anna Wilczyńska 2a
II miejsce: Hanna Robak 2b
5. Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej „Little Tunes”:
II miejsce: Joanna Fidyt 3b
Wyróżnienie: Natalia Greń 2b
6.Wyróznienie dla Katarzyny Staniec 1b w Szkolnym Konkursie Piosenki w języku angielskim
7.”Olimpusek” – Ogólnopolska Olimpiada z języka angielskiego:
Laureat: Zofia Bąk 1a
8.II miejsce: XXII Przegląd – Konkurs „Bliżej Świata” – klasa 5a
9.”Olimpusek” – Ogólnopolska Olimpiada z języka angielskiego:
Laureat: Lidia Pączek 1c
PRZYRODA
1. Małopolski Konkurs Przyrodniczy:
Finalistka: Milena Kubica 6a
2.Konkurs przyrodniczy „Skarby przyrody i ich ochrona”
Finalistka: Milena Kubicka 6a
PRZEDMIOTY ARTYSTYCZNE
1.Wyróżnienie: Piotr Turek 5b - Konkurs plastyczny „Kwiaty Polskie” organizowany przez MDK w Chrzanowie
2. Wyróżnienie w konkursie gminnym organizowanym przez MBP w Chrzanowie pt. „Zabookowani” (film): Piotr Woch i Piotra Sawka 4a
3.Wojewódzki Konkurs Modelarski „Samoloty gen. bryg. S. Skalskiego”
Laureat: Roman Bratek 4b
4.Wyróżnienie I stopnia w Przeglądzie Form Muzycznych w ramach II Powiatowego Przeglądu Zespołów Artystycznych dla duetu Martyny Gałaś i Natalii Giermek.
WYCHOWANIE FIZYCZNE
1. I m. na szczeblu Gminy Chrzanów w piłce nożnej chłopców
2. II m. na szczeblu Powiatu w piłce nożnej chłopców
3. II m. na szczeblu Gminy Chrzanów w piłce siatkowej dziewcząt
4. III m. na szczeblu Gminy Chrzanów w piłce koszykowej chłopców
5. III m. na szczeblu Gminy Chrzanów w piłce koszykowej dziewcząt
6. III m. na szczeblu Gminy Chrzanów w piłce siatkowej chłopców
7. II m. Zuzanna Kula w zawodach pływackich na szczeblu Gminy i Powiatu, awans do zawodów wojewódzkich
8. I m. Wiktor Celi w pływaniu na szczeblu Gminy
9. II m. Maciej Frankowicz w pływaniu na szczeblu Gminy
10. I m. w Grach i zabawach na szczeblu Gminy
11. I m. w M-G Igrzyska Młodzieży Szkolnej w narciarstwie alpejskim: Gniewomir Rejman, 31 m w Finale wojewódzkim; Zuzanna Kania III m w M-G IMS, 31 m w finale wojewódzkim
12. I m. dziewczęta w M-G IMS w czwórboju lekkoatletycznym i 5 m. w powiecie
13. III m. chłopcy w M-G IMS w czwórboju lekkoatletycznym
14. I m. dziewcząt na szczeblu Gminnym w piłce nożnej
15. III m. chłopców na szczeblu Gminnym w piłce nożnej
16. Powiatowe Biegi Przełajowe
-7 m. Jakub Kawala
-5 m. Jakub Kicka, awans do zawodów wojewódzkich
-3m. Weronika Bandyra, awans do zawodów wojewódzkich
-2m. Karolina Mamica, awans do zawodów wojewódzkich
-3m. Zuzanna Kulig, awans do zawodów wojewódzkich
-W finale wojewódzkim w indywidualnych biegach przełajowych - 17 m. Zuzanna Kulig,
ŚWIETLICA
1.100 rocznica urodzin T. Jonsson – wycinanka Muminki:
Laureat: Natalia Koszowska
2.Konkurs z okazji Dnia dziecka „Czego Wam Życzyć” – ilustracje do wierszy B. Terlikowskiej:
I miejsce: Paweł Kudłacz
BIBLIOTEKA
1.Wyróznienie w Ogólnopolskim Konkursie ekologicznym BIOCITY
2.Powiatowy Konkurs Literacki „Ilustracje do wiersza D. Gellner”:
Wyróżnienie: Wojciech Paw
OSIĄGNIĘCIA KLAS I-III
1. II m: Ewa Rams 1c – Powiatowe Kolędowanie – skrzypce.
2.Konkurs Plastyczny „Tradycyjne kwiaty bibułkowe”:
Wyróżnienie na etapie miejsko-gminnym: Julia Siekacz
3.Konkurs Plastyczny „Mój różaniec”:
III miejsce: Natan Malczyk
4.Konkurs Plastyczny „Mój wymarzony miś” z okazji Dnia Pluszowego Misia:
III miejsce: Maria Bogdał
5.Konkurs Plastyczny „Mój wymarzony miś” z okazji Dnia Pluszowego Misia:
Wyróżnienie: Krzysztof Majewski
6.Wyróżnienie: Oliwia Wróblewska - IV Gminne Dyktando dla uczniów klas III Szkoły Podstawowej.
7.Dyplom uznania: Przemysław Gaudyn - Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik 2014”, 353 m w województwie, 3658 m w Polsce.
8.II m: dla Zespołu wokalno- instrumentalnego - XIII Gminny Konkurs Kolęd Pastorałek i Piosenki Zimowej.
9.III m: Joanna Fidyt – Konkurs Poezji Religijnej „Pierścień Świętej Kingi”.
10.I m: Michał Tomasik – Konkurs Ortograficzny o pióro Burmistrza Miasta Chrzanowa
11.Konkurs „Moja Bożonarodzeniowa szopka”:
Wyróżnienie: Krzysztof Majewski
12.Przegląd Form Artystycznych w Trzebini:
I miejsce: Wiktoria Szymarecka (w kategorii taniec nowoczesny)
13.Konkurs recytatorski organizowany w ramach XVII Gminnego Święta Wiosny pod hasłem „Przysłowia polskie”:
I miejsce: Hanna Samborska
14.Wyróżnienie w Przeglądzie Form Tanecznych w ramach II Powiatowego Przeglądu Zespołów Artystycznych pod patronatem Starosty Chrzanowskiego.
15.Wyróżnienie w Przeglądzie Form Tanecznych w ramach II Powiatowego Przeglądu Zespołów Artystycznych pod patronatem Starosty Chrzanowskiego dla zespołu „Dwa AB”.
16. Wyróżnienie w Przeglądzie Form Muzycznych w ramach II Powiatowego Przeglądu Zespołów Artystycznych dla Natalii Greń pod patronatem Starosty Chrzanowskiego.
17.Wyróżnienie dla Hanny Robak w Konkursie Recytatorskim w ramach XVII Gminnego Święta Wiosny pod hasłem „Przysłowia polskie”.
18.Powiatowy Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej:
Przegląd zespołów teatralnych –II miejsce
Wyróżnienia specjalne za grę aktorską: Julia Pączek, Michał Tomasik.
19.Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej :
III miejsce: Michał Tomasik
Wyróżnienie: Wiktoria Gucik
1. III miejsce drużynowo w Gminnym Dyktandzie o długopis Przewodniczącego Rady Miasta
2. Wyróżnienie: Projekt „Szkoły dla miast”
HISTORIA
1.Powiatowy Konkurs Historyczny „Dla przeszłych i przyszłych lat – powiat chrzanowski pod okupacją niemiecką”:
Wyróżnienie: Joanna Ciołczyk 6a
MATEMATYKA
1.Miedzynarodowy Konkurs KANGUR Matematyczny:
Wyróżnienie: Dawid Talowski 4a, Mateusz Popowicz 4b
2.Międzynarodowy Konkurs KANGUR Matematyczny:
Wyróżnienie: Michał Miziołek 6b
JĘZYK NIEMIECKI
1.Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Deutschfreund 2014:
I miejsce w województwie 86 w kraju - Katarzyna Zielińska 6a
2.Wyróżnienie: Katarzyna Zielińska 6a, Aleksandra Surowiec 6a w Konkursie Powiatowym Piosenki Świątecznej o Puchar Rudolfa
3.II miejsce: XXII Przegląd – Konkurs „Bliżej Świata” - klasa 6a
JĘZYK ANGIELSKI
1.”Olimpus”-Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego:
Laureat: Aleksander Martyniak 4b
2.”Olimpusek” – Ogólnopolska Olimpiada z języka angielskiego:
Laureat: Oliwia Wróblewska 3a, Natalia Greń 2b
3. I miejsce: XXII Przegląd – Konkurs „Bliżej Świata” - klasa 3b
Puchar Małopolskiego Kuratora Oświaty dla Szkoły Podstawowej
4. Gminne Dyktando z języka angielskiego:
I miejsce: Anna Wilczyńska 2a
II miejsce: Hanna Robak 2b
5. Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej „Little Tunes”:
II miejsce: Joanna Fidyt 3b
Wyróżnienie: Natalia Greń 2b
6.Wyróznienie dla Katarzyny Staniec 1b w Szkolnym Konkursie Piosenki w języku angielskim
7.”Olimpusek” – Ogólnopolska Olimpiada z języka angielskiego:
Laureat: Zofia Bąk 1a
8.II miejsce: XXII Przegląd – Konkurs „Bliżej Świata” – klasa 5a
9.”Olimpusek” – Ogólnopolska Olimpiada z języka angielskiego:
Laureat: Lidia Pączek 1c
PRZYRODA
1. Małopolski Konkurs Przyrodniczy:
Finalistka: Milena Kubica 6a
2.Konkurs przyrodniczy „Skarby przyrody i ich ochrona”
Finalistka: Milena Kubicka 6a
PRZEDMIOTY ARTYSTYCZNE
1.Wyróżnienie: Piotr Turek 5b - Konkurs plastyczny „Kwiaty Polskie” organizowany przez MDK w Chrzanowie
2. Wyróżnienie w konkursie gminnym organizowanym przez MBP w Chrzanowie pt. „Zabookowani” (film): Piotr Woch i Piotra Sawka 4a
3.Wojewódzki Konkurs Modelarski „Samoloty gen. bryg. S. Skalskiego”
Laureat: Roman Bratek 4b
4.Wyróżnienie I stopnia w Przeglądzie Form Muzycznych w ramach II Powiatowego Przeglądu Zespołów Artystycznych dla duetu Martyny Gałaś i Natalii Giermek.
WYCHOWANIE FIZYCZNE
1. I m. na szczeblu Gminy Chrzanów w piłce nożnej chłopców
2. II m. na szczeblu Powiatu w piłce nożnej chłopców
3. II m. na szczeblu Gminy Chrzanów w piłce siatkowej dziewcząt
4. III m. na szczeblu Gminy Chrzanów w piłce koszykowej chłopców
5. III m. na szczeblu Gminy Chrzanów w piłce koszykowej dziewcząt
6. III m. na szczeblu Gminy Chrzanów w piłce siatkowej chłopców
7. II m. Zuzanna Kula w zawodach pływackich na szczeblu Gminy i Powiatu, awans do zawodów wojewódzkich
8. I m. Wiktor Celi w pływaniu na szczeblu Gminy
9. II m. Maciej Frankowicz w pływaniu na szczeblu Gminy
10. I m. w Grach i zabawach na szczeblu Gminy
11. I m. w M-G Igrzyska Młodzieży Szkolnej w narciarstwie alpejskim: Gniewomir Rejman, 31 m w Finale wojewódzkim; Zuzanna Kania III m w M-G IMS, 31 m w finale wojewódzkim
12. I m. dziewczęta w M-G IMS w czwórboju lekkoatletycznym i 5 m. w powiecie
13. III m. chłopcy w M-G IMS w czwórboju lekkoatletycznym
14. I m. dziewcząt na szczeblu Gminnym w piłce nożnej
15. III m. chłopców na szczeblu Gminnym w piłce nożnej
16. Powiatowe Biegi Przełajowe
-7 m. Jakub Kawala
-5 m. Jakub Kicka, awans do zawodów wojewódzkich
-3m. Weronika Bandyra, awans do zawodów wojewódzkich
-2m. Karolina Mamica, awans do zawodów wojewódzkich
-3m. Zuzanna Kulig, awans do zawodów wojewódzkich
-W finale wojewódzkim w indywidualnych biegach przełajowych - 17 m. Zuzanna Kulig,
ŚWIETLICA
1.100 rocznica urodzin T. Jonsson – wycinanka Muminki:
Laureat: Natalia Koszowska
2.Konkurs z okazji Dnia dziecka „Czego Wam Życzyć” – ilustracje do wierszy B. Terlikowskiej:
I miejsce: Paweł Kudłacz
BIBLIOTEKA
1.Wyróznienie w Ogólnopolskim Konkursie ekologicznym BIOCITY
2.Powiatowy Konkurs Literacki „Ilustracje do wiersza D. Gellner”:
Wyróżnienie: Wojciech Paw
OSIĄGNIĘCIA KLAS I-III
1. II m: Ewa Rams 1c – Powiatowe Kolędowanie – skrzypce.
2.Konkurs Plastyczny „Tradycyjne kwiaty bibułkowe”:
Wyróżnienie na etapie miejsko-gminnym: Julia Siekacz
3.Konkurs Plastyczny „Mój różaniec”:
III miejsce: Natan Malczyk
4.Konkurs Plastyczny „Mój wymarzony miś” z okazji Dnia Pluszowego Misia:
III miejsce: Maria Bogdał
5.Konkurs Plastyczny „Mój wymarzony miś” z okazji Dnia Pluszowego Misia:
Wyróżnienie: Krzysztof Majewski
6.Wyróżnienie: Oliwia Wróblewska - IV Gminne Dyktando dla uczniów klas III Szkoły Podstawowej.
7.Dyplom uznania: Przemysław Gaudyn - Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik 2014”, 353 m w województwie, 3658 m w Polsce.
8.II m: dla Zespołu wokalno- instrumentalnego - XIII Gminny Konkurs Kolęd Pastorałek i Piosenki Zimowej.
9.III m: Joanna Fidyt – Konkurs Poezji Religijnej „Pierścień Świętej Kingi”.
10.I m: Michał Tomasik – Konkurs Ortograficzny o pióro Burmistrza Miasta Chrzanowa
11.Konkurs „Moja Bożonarodzeniowa szopka”:
Wyróżnienie: Krzysztof Majewski
12.Przegląd Form Artystycznych w Trzebini:
I miejsce: Wiktoria Szymarecka (w kategorii taniec nowoczesny)
13.Konkurs recytatorski organizowany w ramach XVII Gminnego Święta Wiosny pod hasłem „Przysłowia polskie”:
I miejsce: Hanna Samborska
14.Wyróżnienie w Przeglądzie Form Tanecznych w ramach II Powiatowego Przeglądu Zespołów Artystycznych pod patronatem Starosty Chrzanowskiego.
15.Wyróżnienie w Przeglądzie Form Tanecznych w ramach II Powiatowego Przeglądu Zespołów Artystycznych pod patronatem Starosty Chrzanowskiego dla zespołu „Dwa AB”.
16. Wyróżnienie w Przeglądzie Form Muzycznych w ramach II Powiatowego Przeglądu Zespołów Artystycznych dla Natalii Greń pod patronatem Starosty Chrzanowskiego.
17.Wyróżnienie dla Hanny Robak w Konkursie Recytatorskim w ramach XVII Gminnego Święta Wiosny pod hasłem „Przysłowia polskie”.
18.Powiatowy Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej:
Przegląd zespołów teatralnych –II miejsce
Wyróżnienia specjalne za grę aktorską: Julia Pączek, Michał Tomasik.
19.Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej :
III miejsce: Michał Tomasik
Wyróżnienie: Wiktoria Gucik