SETNA ROCZNICA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI
|
|
|
|
W piątek - 9 listopada społeczność naszej szkoły uroczyście obchodziła setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Program artystyczny z tej okazji przygotowali uczniowie klasy piątej pod opieką pani Mirosławy Iwaszkiewicz, a o oprawę muzyczną zadbał zespół wokalny pod kierunkiem pan Arlety Lemańskiej. W akademii brali czynny udział wszyscy uczniowie szkoły śpiewając wspólnie takie pieśni jak: "Wojenko, wojenko", "My, Pierwsza Brygada" oraz "Przybyli ułani po okienko". Na zakończenie uroczystości zostały wręczone dyplomy oraz nagrody laureatom konkursów niepodległościowych.
KONKURS RECYTATORSKI
KLASY PIERWSZE:
I miejsce - Aleksandra Sypko
II miejsce - Helena Dworak
III miejsce - Bartosz Bartosik
KLASY II - III:
I miejsce - Daniel Bryłka
II miejsce - Natalia Kurek
III miejsce - Hanna Jussak
KLASY IV - VI:
I miejsce - Tymoteusz Sanocki, Maxymilian Jurkowski
III miejsce - Maja Bębenek
KLASY VII - VIII, III GIMNAZJALNE:
I miejsce - Oliwia Szach
II miejsce - Zofia Kryg
III miejsce - Joanna Fidyt
KONKURS PLASTYCZNY
KLASY I - III
WYRÓŻNIENIA:
Aleksandra Gaudyn, Stanisław Myrcik, Szymon Błaś, Bartosz Bartosik, Alicja Gugnacka, Amelia Palczewska, Maja Kubarska, Lena Lipka, Lena Ćwik, Martyna Kulińska, Franciszek Szafran, Inga Wójcik, Jakub Fassa, Bartosz Kopeć, Mateusz Hereda, Pola Woszczyna, Jan Tomaszewski, Julia Bystranowska, Wiktoria Skorodyńska, Kacper Labak, Maksymilian Janik.
KLASY IV - VI
WYRÓŻNIENIA:
Adam Ćwiklicki, Gabriela Tunicka, Nina Grochal.
DYKTANDO PATRIOTYCZNE
KLASY I - III:
I miejsce - Natalia Kurek
II miejsce - Hanna Staszczyk
III miejsce - Krzysztof Cichy
KLASY IV - VI:
I miejsce - Natalia Gałaś
II miejsce - Hanna Robak
III miejsce - Tymoteusz Nykiel
KLASY VII - VIII, III GIMNAZJALNE
I miejsce - Piotr Woch
II miejsce - Zuzanna Kania
III miejsce - Kamila Siemek
KONKURS RECYTATORSKI
KLASY PIERWSZE:
I miejsce - Aleksandra Sypko
II miejsce - Helena Dworak
III miejsce - Bartosz Bartosik
KLASY II - III:
I miejsce - Daniel Bryłka
II miejsce - Natalia Kurek
III miejsce - Hanna Jussak
KLASY IV - VI:
I miejsce - Tymoteusz Sanocki, Maxymilian Jurkowski
III miejsce - Maja Bębenek
KLASY VII - VIII, III GIMNAZJALNE:
I miejsce - Oliwia Szach
II miejsce - Zofia Kryg
III miejsce - Joanna Fidyt
KONKURS PLASTYCZNY
KLASY I - III
WYRÓŻNIENIA:
Aleksandra Gaudyn, Stanisław Myrcik, Szymon Błaś, Bartosz Bartosik, Alicja Gugnacka, Amelia Palczewska, Maja Kubarska, Lena Lipka, Lena Ćwik, Martyna Kulińska, Franciszek Szafran, Inga Wójcik, Jakub Fassa, Bartosz Kopeć, Mateusz Hereda, Pola Woszczyna, Jan Tomaszewski, Julia Bystranowska, Wiktoria Skorodyńska, Kacper Labak, Maksymilian Janik.
KLASY IV - VI
WYRÓŻNIENIA:
Adam Ćwiklicki, Gabriela Tunicka, Nina Grochal.
DYKTANDO PATRIOTYCZNE
KLASY I - III:
I miejsce - Natalia Kurek
II miejsce - Hanna Staszczyk
III miejsce - Krzysztof Cichy
KLASY IV - VI:
I miejsce - Natalia Gałaś
II miejsce - Hanna Robak
III miejsce - Tymoteusz Nykiel
KLASY VII - VIII, III GIMNAZJALNE
I miejsce - Piotr Woch
II miejsce - Zuzanna Kania
III miejsce - Kamila Siemek
|
|
|
|
|